درباره عسل سالار خمین غلامی

ما که هستیم؟

مجموعه عسل سالار خمین در سال 1340 با مدیریت حاج روح ا … غلامی با هدف تولید و بسته بندی عسل در شهرستان خمین با 14 کلنی شروع به کار کرد . از همان ابتدا کار ، افقی برای گسترش واحد تولیدی و همچنین اشتغالزایی بیشتر جهت تولید و پخش محصولاتی با کیفیت ، پیش روی مجموعه قرار گرفت . با عنایت پروردگار و تلاش بی وقفه مدیران وقت . پس از گذشت 5 دهه این مجموعه به این مهم دست یافت .

در طول نیم قرن گذشت جهت تولید محصولاتی با کیفیت برای عرضه در سراسر کشور و حتی صادرات آن به بازارهای جهانی ، این شرکت خود رامجاب به دریافت گواهینامه های بهداشتی ، تولیدی و استاندارد های داخلی و بین المللی نموده است . داشتن واحد تولیدی در متراژ 10 هزار متر مربع با امکانات و تجهیزاتی کاملاً به روز در صنعت بسته بندی و همچنین اشتغال مستقیم 50 نفر در این مجموعه با تولیدی بالغ بر 4 الی 6 تن عسل بسته بندی شده در روز ، عسل سالار خمین را یکی از متمایز ترین و برترین واحد های بسته بندی عسل در کشور نموده است .

 

  • اصالت اصل کالا
  • عسل کاملا طبیعی
  • بهترین عسل در ایران
  • حمل رایگان بالای 300
  • بازپرداخت غیر اصل بودن
  • پشتیبانی دوستانه
عسل گشنیز Copy
JPEG 20190515 125139 7702813964642370409 Copy

60 سال
تجربه

در تولید عسل اصل
آماده خدمت هستیم.

تاریخچه ما

کارهایی که انجام دادیم

محصولات این شرکت از بهترین زنبورستان های کشور تهیه گردیده و در آزمایشگاه تخصصی شرکت با توان انجام بیش از 10 نوع آزمایش مختلف مورد بررسی قرار می گیرد و پس از تایید با نظارتی بسیار دقیق در بهترین ظرف بسته بندی شده و راهی بازار می گردد.

در این سالها عسل سالار خمین نه تنها محصولات خود را به سراسر کشور عزیزمان عرضه نموده است بلکه حضوری بسیار خوب در بازارهای کشورهای حاشیه خلیج همیشه فارس ، عراق و همچنین کشورهای آسیای شرقی همچون مالزی و تایلند را داشته است تا موضوع مهر تاییدی بر اصالت و کیفیت محصولات این مجموه باشد.

در حال حاضر خدا را شاکریم که توانسه ایم محصولاتی با کیفیت بالا را جهت مصرف هموطنان عزیزمان تولید نماییو و در کنار دیگر تولید کنندگان توانمند کشور نام ایران رابیش ار پیش در بازارهای جهنی به اثبات برسانیم .

با امید پیشرفت

100%

رضایت مشتری

100%

اصالت اصل عسل

95%

گواهی های الماسی

آمار و ارقام ما

نتایج بدست آمده توسط ما

20+سال تجربه
35kمشتری خوشحال
46+جایزه دریافتی
33نمایشگاه

نظرات مشتریان

مشتریان ما چه می گویند ؟

logo 1 e1645977858390
رنجبری
خواننده

“من از صمیم قلب فروشگاه عسل سالار خمین را برای نیازهای شما توصیه می کنم. من از خدمات آنها در دو مجموعه عسل اصل و طبیعی استفاده کرده ام.”

image
مارک اسمیت
تاجر

“مردم از ابتدای تمدن بشری از اشیاء طبیعی مانند چوب های درختی ، سنگ ها و خزه به عنوان مبلمان استفاده می کردند.”

image
آماندا سانچر
هنرمند

“من از صمیم قلب فروشگاه مبلمان Xtra را برای نیازهای شما توصیه می کنم. من از خدمات آنها در دو مجموعه مبل استفاده کرده ام.”

برندها

همکاران ما