salar logo scaled

درباره سالار خمین

مجموعه عسل سالار خمین در سال 1340 با مدیریت حاج روح ا … غلامی با هدف تولید و بسته بندی عسل در شهرستان خمین با 14 کلنی شروع به کار کرد . از همان ابتدا کار ، افقی برای گسترش واحد تولیدی و همچنین اشتغالزایی بیشتر جهت تولید و پخشمحصولاتی با کیفیت ، پیش روی مجموعه قرار گرفت . با عنایت پروردگار و تلاش بی وقفه مدیران وقت . پس از گذشت 5 دهه این مجموعه به این مهم دست یافت .

در طول نیم قرن گذشت جهت تولید محصولاتی با کیفیت برای عرضه در سراسر کشور و حتی صادرات آن به بازارهای جهانی ، این شرکت خود رامجاب به دریافت گواهینامه های بهداشتی ، تولیدی و استاندارد های داخلی و بین المللی نموده است . داشتن واحد تولیدی در متراژ 10 هزار متر مربع با امکانات و تجهیزاتی کاملاً به روز در صنعت بسته بندی و همچنین اشتغال مستقیم 50 نفر در این مجموعه با تولیدی بالغ بر 4 الی 6 تن عسل بسته بندی شده در روز ، عسل سالار خمین را یکی از متمایز ترین و برترین واحد های بسته بندی عسل در کشور نموده است .

محصولات این شرکت از بهترین زنبورستان های کشور تهیه گردیده و در آزمایشگاه تخصصی شرکت با توان انجام بیش از 10 نوع آزمایش مختلف مورد بررسی قرار می گیرد و پس از تایید با نظارتی بسیار دقیق در بهترین ظرف بسته بندی شده و راهی بازار می گردد.

در این سالها عسل سالار خمین نه تنها محصولات خود را به سراسر کشور عزیزمان عرضه نموده است بلکه حضوری بسیار خوب در بازارهای کشورهای حاشیه خلیج همیشه فارس ، عراق و همچنین کشورهای آسیای شرقی همچون مالزی و تایلند را داشته است تا موضوع مهر تاییدی بر اصالت و کیفیت محصولات این مجموه باشد.

در حال حاضر خدا را شاکریم که توانسه ایم محصولاتی با کیفیت بالا را جهت مصرف هموطنان عزیزمان تولید نماییو و در کنار دیگر تولید کنندگان توانمند کشور نام ایران رابیش ار پیش در بازارهای جهنی به اثبات برسانیم .

با امید پیشرفت روز افزون چرخ صنعت کشور

عسل شیشه ای

عسل شیشه ای 1000 گرمی ، عسل شیشه ای 700 گرمی
نمایش بیشتر

عسل طعم دار

عسل گون ، عسل آویشن ، عسل چهل گیاه و ...
نمایش بیشتر

عسل حلب

عسل حلب 25 کیلویی ، عسل حلب 15 کیلویی
نمایش بیشتر

عسل دبه ای

عسل دبه 2 کیلویی ، عسل دبه 3 کیلویی
نمایش بیشتر
logo Copy
16+

دسته بندی

30+

برند

250+

مشتریان

340+

محصولات

بازگشت به بالا